Iron Mountain Sales Jobs

y Policy Statement, <a href="https://www.dol.gov/agencies/ofccp/posters">CLICK HERE</a><br><br><strong>Requisition:</strong> J00

Job Information

Iron Mountain Sales Support Specialist in Warsaw, Poland

At Iron Mountain we protect what our customers value most, from the everyday to the extraordinary, while helping them bridge the physical and digital world. Our people have the opportunity to bring their creativity to a workplace that thrives on change. Here, you will be part of a team that doesn’t just embrace what’s exceptional. It creates exceptional.

Cel stanowiska pracy:

Wspieranie Działu Sprzedaży w obsłudze klientów firmy (w tym przygotowanie niezbędnych danych, raportów, dokumentów) oraz zarządzanie powierzonym portfelem klientów w zakresie bieżącej współpracy. Wsparcie i/lub realizacja projektów wewnętrznych firmy.

Twoje zadania to m.in.:

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych we współpracy z Działem Sprzedaży

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w obsłudze kluczowych klientów firmy

  • Wsparcie przy realizacji projektów sprzedażowych na wskazanym portfolio klientów

  • Wsparcie w zarządzaniu powierzonym portfelem klientów w zakresie bieżącej współpracy

  • Utrzymanie i aktualizacja bazy umów handlowych

  • Wsparcie w przygotowywaniu umów oraz aneksów

  • Wsparcie w realizacji projektów wewnętrznych firmy

  • Wsparcie przy aktywnym poszukiwaniu nowych możliwości i szans sprzedażowych na rynku

  • Obsługa procesu raportowania

Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca

  • Posiadasz doświadczenie w dosprzedaży usług (mile widziane)

  • Komunikatywnie porozumiewasz się w języku angielskim w mowie i piśmie (poziom B2)

  • Posiadasz doświadczenie w podobnym obszarze biznesowym (mile widziane)

  • Potrafisz efektywnie organizować swój czas pracy, oraz ustalać priorytety podczas wykonywania zadań służbowych

  • Posiadasz wysokie kompetencje społeczne

  • Odznaczasz się umiejętnościami analitycznymi, rzetelnością i samodzielnością w codziennej pracy

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres próbny z możliwością długotrwałej współpracy

  • Szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

  • Prywatną opiekę medyczną (z opcją ubezpieczenia bliskich)

  • Ubezpieczenie na życie (z opcją ubezpieczenia bliskich)

  • Bożonarodzeniowe karty podarunkowe

  • MultiSport

  • Nagrody jubileuszowe

  • Zajęcia języka angielskiego online w godzinach pracy

Category: Sales (SL)

Iron Mountain is committed to a policy of equal employment opportunity. We recruit and hire applicants without regard to race, color, religion, sex (including pregnancy), national origin, disability, age, sexual orientation, veteran status, genetic information, gender identity, gender expression, or any other factor prohibited by law.

To view the Equal Employment Opportunity is the Law posters and the supplement, as well as the Pay Transparency Policy Statement, CLICK HERE

Requisition: J0028157

DirectEmployers