Iron Mountain Sales Jobs

y Policy Statement, <a href="https://www.dol.gov/agencies/ofccp/posters">CLICK HERE</a><br><br><strong>Requisition:</strong> J00

Job Information

Iron Mountain Inside Sales Executive in Warsaw, Poland

At Iron Mountain we protect what our customers value most, from the everyday to the extraordinary, while helping them bridge the physical and digital world. Our people have the opportunity to bring their creativity to a workplace that thrives on change. Here, you will be part of a team that doesn’t just embrace what’s exceptional. It creates exceptional.

W związku z rozwojem działu Sales poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za powiększanie i utrzymywanie przypisanej portfolio istniejących i nowych potencjalnych klientów. Utworzą i utrzymają trwałe relacje z nowymi

klientami, oraz będą analizować ich bieżące cele biznesowe proponując im nasze usługi.

Twoje zadania to m.in. :

  • planowanie zdalnych spotkań z klientami, identyfikowanie ich wymagań oraz mapowanie rozwiązań dla nich

  • odbieranie telefonicznych połączeń przychodzących, zapytań internetowych od nowych i przypisanych Ci klientów

  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami zgodnie z zaplanowanymi standardami

  • współpracę z naszymi wewnętrznymi działami: obsługą klienta, operacjami i wewnętrznym zespołem sprzedaży, aby zapewnić pozytywne wrażenia klientów

  • analizowanie informacji zwrotnych od klientów oraz dostępnych danych analitycznych w celu poprawy sprzedaży oraz wydajności

  • działania sprzedażowe oparte na strategii firmy

  • badanie trendów rynkowych i oczekiwań klientów

Dołącz do nas jeśli:

  • cechuje Cię: analityczne myślenie, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

  • posiadasz chęć ciągłego pogłębiania wiedzy na temat trendów branżowych oraz potencjalnych możliwości biznesowych

  • masz silną motywację do osiągnięcia wyznaczonych celów

  • jesteś zorientowany na potrzeby klienta

  • potrafisz aktywnie słuchać i zadawać efektywne pytania

  • potrafisz zarządzać swoim czasem pracy adekwatnie do spodziewanych wyników

  • rozumiesz i znasz kluczowe trendy branży archiwistycznej

  • Posiadasz 2-4 letnie doświadczenie w sprzedaży opartej na modelu B2B i możesz pochwalić się pierwszymi sukcesami sprzedażowymi

  • znasz program CRM ( znajomość innych narzędzi do zarządzania sprzedażą będą dodatkowym atutem)

  • bez trudu komunikujesz się w języku angielskim

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjny system motywacyjny

  • szkolenia wdrażające w formie samokształcenia oraz szkolenia online

  • możliwość pracy zdalnej

  • dużą swobodę w działaniu

  • przyjazną atmosferę pracy w naszym dynamicznym zespole

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie z opcją ubezpieczenia bliskich

  • kartę sportową (MultiSport)

  • bożonarodzeniowe karty podarunkowe

Category: Sales Group

Iron Mountain is committed to a policy of equal employment opportunity. We recruit and hire applicants without regard to race, color, religion, sex (including pregnancy), national origin, disability, age, sexual orientation, veteran status, genetic information, gender identity, gender expression, or any other factor prohibited by law.

To view the Equal Employment Opportunity is the Law posters and the supplement, as well as the Pay Transparency Policy Statement, CLICK HERE

Requisition: J0032045

DirectEmployers